Online kurz "Příprava zdravotních sester ke zkouškám v ČR"


Тетяна +380679076315 (Viber,Telegram,WhatsApp)
Тетяна +380679076315 (Viber,Telegram,WhatsApp)
Jan Neugebauer
Jan Neugebauer


Jste zdravotní sestra z Ukrajiny a žijete v České republice? Chcete se realizovat a dále pracovat v oboru? Potřebujete udělat testy a složit ústní zkoušku? Rádi vám pomůžeme! Projekt Vítej v Česku představuje online kurz pro ukrajinské zdravotní sestry, který je určený k přípravě na profesní jazykovou zkoušku.

Lektor, učitel ošetřovatelství na Univerzitě Karlově, který zároveň pracuje jako zdravotník v nemocnici, vás připraví na úspěšné složení zkoušek. Řekne vám základní informace o medicíně a ošetřovatelství v ČR a dá vám spoustu praktických rad k úspěšnému složení zkoušky!

Platforma yourchance academy obsahuje všechny přednášky k zákonům a otázkám k ústní zkoušce a testům. Na konci každé lekce jsou k dispozici kvízy, testy, křížovky..., takže si můžete ověřit, jak jste se téma naučili. Na konci kurzu obdržíte osvědčení o jeho úspěšném absolvování. Jako bonus získáte zdarma přístup ke všem materiálům yourchance academy na téma rozvoj podnikavých kompetencí, finanční gramotnost a úspěšná integrace do české společnosti.

Čeká vás 50 lekcí o medicíně se zaměřením na roli sestry, kde si projdete všechny otázky + live chat s lektorem Mgr. Janem Neugebauerem, Ph.D., MBA a ukrajinskou překladatelkou Táňou, zdravotní sestrou, která má stejnou zkoušku úspěšně za sebou.

Cena kurzu je 2500 Kč + zdarma přístup do yourchance academy. Tento kurz je novinkou pro ukrajinské zdravotní sestry a skvělou příležitostí připravit se na úspěšné složení zkoušky!


Závazná přihláška do kurzu "Příprava ke zkoušce zdravotních sester v ČR"

Povinnost platby před zahájením kurzu