Naše projekty

Vitej v Cesku v Praze

Výuka českého jazyka, zvyšování finanční gramotnosti, psychologická a sociální podpora.

Účast je zdarma.

Program pro teenagery

Registrace bude spuštěna od června!

Účast je zdarma.

Program pro dospělé

Registrace bude spuštěna od června!

Účast je zdarma.

дослідження

Опитування, яке проводиться з метою з’ясування потреб підлітків/молоді та пріоритетних напрямів розвитку молодіжної сфери для українських підлітків у Чехії. 

українською мовою

Blog

Blog a poznámky vznikaly v době našich projektů. Problematika finanční gramotnosti, celoživotního vzdělávání a doporučené knihy pro seberozvoj.

v ukrajinském jazyce 

Klub přátelství

Setkáváme se 1x měsíčně, abychom se jako lidi lépe poznali. Osobní kontakt otevírá mysl i srdce a dává příležitost ke spolupráci a přátelství.Dokončené projekty

Global Money Week 2023.

Projekt vitejvcesku.cz se zapojil do celosvětového týdne finančního vzdělávání Global Money Week 2023, který probíhal po celém světě od 20. do 26. března! 

První etapa projektu "Vítej v Česku" pro ukrajinské děti ve věku 6-15 let.

Realizuje Yourchance o. p. s. za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a ve spolupráci s Velvyslanectvím Ukrajiny. Seznámení ukrajinských dětí s Českou republikou, jejími zvyky, kulturou, reáliemi, každodenním životem a jejími krásami, adaptace a příprava na studium.

Druhá etapa projektu "Vítejte v Česku" pro ukrajinské teenagery ve věku 15-18 let.

Od října 2022 do března 2023 jsme pořádali skupiny pro ukrajinské teenagery ve věku 15-18 let, kteří skončili v České republice v důsledku války. Za tuto dobu se po celé ČR uskutečnilo 87 skupin, což je více než 1200 účastníků! 12 měst po celé ČR!