Tři podnikatelské nápady pro ženy

28.09.2023

Tři podnikatelské nápady pro ženy, které lze začít bez investic, když mají malé dítě nebo dítě se speciálními vzdělávacími potřebami:

1. Virtuální asistentka: Jako virtuální asistentka můžete poskytnout administrativní a organizační podporu vytíženým profesionálům nebo podnikatelům. Můžete nabízet služby, jako je správa e-mailů, plánování schůzek, zadávání dat, správa sociálních sítí a další. Vše, co potřebujete, je počítač, připojení k internetu a výborné organizační a komunikační schopnosti.

2. Ručně vyráběné výrobky: Pokud máte talent na kreativitu a ruční práce, můžete začít podnikat s prodejem ručně vyráběných výrobků. Můžete vytvářet jedinečné předměty, jako jsou šperky, svíčky, mýdla, bytové dekorace nebo personalizované dárky. Své produkty můžete prodávat online prostřednictvím platforem jako Etsy, sociálních médií nebo dokonce na místních řemeslných veletrzích nebo trzích. Začněte tím, že použijete materiály, které již máte, nebo změňte použití položek, abyste udrželi nízké náklady.

3. Spisovatel na volné noze: Pokud máte dobré psaní, můžete začít podnikat v psaní na volné noze. Mnoho firem a jednotlivců potřebuje obsah pro své webové stránky, blogy, zpravodaje a platformy sociálních médií. Můžete nabídnout služby, jako je psaní článků, tvorba blogových příspěvků, copywriting, úpravy nebo korektury. Vytvořte portfolio své práce a začněte oslovovat potenciální klienty nebo se připojte k platformám na volné noze.Možná budete muset investovat čas a úsilí do rozvoje svého podnikání a přilákání zákazníků.

Přijďte na naše Individuální konzultace pro Ukrajinky v Praze a získejte podporu pro svou realizaci 

Registrace na konzultace a podrobnosti https://forms.gle/XG7YsKVvqcFpiHyX7