Tři podnikatelské nápady pro začínající teenagery

09.10.2023

1. Vlastní potisk triček: Podnik, kde teenageři nabízejí služby potisku triček na zakázku. Teenageři si mohou vytvořit vlastní kresby nebo si vybrat z hotových výkresů, natisknout je na trička pomocí termolisu, jehož použití není náročné ani velmi drahé. Toto podnikání lze provozovat online nebo prostřednictvím místních partnerství se školami, kluby a akcemi.

2. Příslušenství k chytrým telefonům: S rozšířeným používáním chytrých telefonů mezi teenagery je vysoká poptávka po jedinečném a trendy příslušenství pro chytré telefony. Dospívající mohou začít podnikat v navrhování a prodeji pouzder na telefony, zásuvek, chráničů obrazovky a dalšího příslušenství. Můžete vytvořit internetový obchod nebo prodávat své produkty na místních trzích nebo akcích.

3. Venkovní dobrodružné výlety: Pokud žijete v oblasti s přírodními atrakcemi, jako jsou turistické stezky, řeky nebo lesy, můžete začít podnikat s dobrodružnými výlety pro dospívající. Organizovat výlety pro malé skupiny, poskytovat aktivity, jako je pěší turistika. Tento podnikatelský nápad vám umožňuje spojit vaši vášeň pro přírodu s podnikáním a nabízí dospívajícím příležitost objevovat a oceňovat přírodu.A co je nejdůležitější, pamatujte na to, že když zakládáte podnikání, je důležité zvážit své dovednosti, zájmy a místní trh, abyste našli to, co vám nejlépe vyhovuje.

Přihlaste se do našeho kurzu pro ukrajinské teenagery v ČR: https://forms.gle/Rtupd3EJydJ54n7cA